Stanowisko: Specjalista Google Ads

Data publikacji: 2019-06-28

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista Google Ads

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • tworzenie, wdrażanie i optymalizacja kampanii Google Ads;
  • przeprowadzanie audytów PPC;
  • profesjonalna i samodzielna obsługa klientów;
  • analiza rynku, trendów i konkurencji;
  • przygotowywanie zestawień, raportów i porównań;
  • obsługa narzędzi Google, Facebook, Yandex.

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia z zakresu prowadzenia kampanii Google Ads;
  • biegła obsługa Platformy oraz edytora Google Ads;
  • znajomość narzędzi Google Analytics, Google Tag Manager;
  • zdolności analityczne;
  • dyspozycyjność;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub możliwość współpracy w ramach B2B;
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia (podstawa + premia);
  • pracę w młodym zespole w swobodnej atmosferze pracy;
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport);
  • zaawansowane szkolenia z zakresu reklamy;
  • możliwość pracy zdalnej dla osób z większym, niż rok doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku;
  • strefę chilloutu, pyszną kawę z ekspresu.