Stanowisko: Specjalista SEO/SEM

Data publikacji: 2020-03-12

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista SEO/SEM

Miejsce pracy: Kraków, Poznań, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie i wdrażanie strategii SEO/SEM,
  • prowadzenie kampanii w Google AdWords,
  • monitoring i analiza efektywności aktualnie prowadzonych kampanii wykorzystując dostępne narzędzia (Google Ads, Google Shopping, Search, Display, Remarketing, Mailing, Afiliacja),
  • nadzór nad pozycjonowaniem stron i ich optymalizacją,
  • przygotowywanie analiz efektywności z prowadzonych działań,
  • monitorowanie rynku w zakresie e-commerce  i analizowanie działań SEO konkurencji.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • doświadczenie w raportowaniu wykonanych przez siebie prac oraz postępów w realizacji określonej strategii SEO przy użyciu Google Data Studio, Excel,
  • umiejętność tworzenia ścieżek konwersji,
  • umiejętność wykorzystywania narzędzi takich jak: Google Ads, doubleclick, Google Tag Manager, Google Search Console, Google Analytics,
  • znajomość mechanizmów SEO/SEM,
  • podstawowa wiedza na temat HTML/CSS,
  • doświadczenie w wykorzystywaniu narzędzi do e-mail marketingu (m.in.  getresponse, fresh mail, czy sare).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa / prywatna opieka medyczna),
  • możliwość uczestnictwa w międzynarodowych wydarzeniach branżowych,
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia na miarę Twoich potrzeb,
  • pracę w ambitnym zespole ambitnych, ciekawych ludzi,
  • narzędzia potrzebne do wykonywania zadań.