Stanowisko: Specjalista SXO

Data publikacji: 2021-08-30

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista SXO

Miejsce pracy: śląskie, łódzkie, zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:

  • bieżąca współpraca ze specjalistami z zakresu marketingu społecznościowego,
  • bezpośrednia realizacja umów efektywnościowych w modelach bazujących na konwersji, analiza i ustalanie strategii na bazie statystyk ruchu i konwersji z Google Analytics,
  • analiza i optymalizacja stron www pod kątem standardów SEO i SXO,
  • ustalanie oraz wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży online,
  • szukanie usprawnień w obszarze UX, UI,
  • budowanie i wdrażanie strategii rozwoju serwisów e-commerce,
  • bieżąca współpraca ze specjalistami z zakresu kampanii PPC,
  • bieżące wsparcie i doradztwo w rozwoju biznesu klienta,
  • dbanie o szeroko pojęty wizerunek firmy i jej reputację w Internecie

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość HTML i CSS,
  • orientacja w obecnych trendach SEO,
  • praktyczna znajomość narzędzi takich jak: Google Analytics, Search Console,
  • Google Tag Manager oraz aplikacji typu Senuto, Semstorm, ahrefs/majestic, SurferSEO i podobne,
  • umiejętność audytowania stron i wdrażania zmian optymalizacyjnych,
  • umiejętność analizy danych i wyciągania z nich wniosków,
  • samodzielność w ustalaniu i realizacji strategii poprawy konwersji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w nowoczesnej i prestiżowej Agencji Marketingowej,
  • Dogodna forma zatrudnienia B2B lub UoP – zgodnie z preferencjami Kandydata,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: MyBenefit, Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, finansowanie szkoleń i kursów,
  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz firmy.