Stanowisko: Specjalista w dziale administracji

Data publikacji: 2021-06-17

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista w dziale administracji

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Współpraca z zespołem w zakresie procesowania zwrotów i reklamacji

Udzielanie informacji o produktach i promocjach

Obsługa social mediów, telefonu, wiadomości mailowych

Wymagania:

Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta

Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Udział w szkoleniach podnoszących kompetencje zawodowe

Pracę od poniedziałku do piątku

Mały i kameralny zespół

Świetną atmosferę