Stanowisko: Specjalista w dziale HR

Data publikacji: 2019-07-12

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista w dziale HR

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Sporządzanie wszelkich dokumentów związanych z przyjmowaniem pracowników, trwającym zatrudnieniem oraz zwalnianiem pracowników
  • Sporządzanie umów cywilnoprawnych oraz wszelkich innych dokumentów związanych z zawarciem umowy, jej trwaniem oraz rozwiązaniem
  • Nadzór nad terminami badań lekarskich, kierowanie pracowników na badania.
  • Nadzorowanie, kontrolowanie i rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Przeprowadzanie procesów rekrutacji i selekcji
  • Badanie kompetencji i potrzeb szkoleniowych/rozwojowych pracowników.
  • Organizacja szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Tworzenie i aktualizacja opisów stanowisk pracy
  • Realizacja projektów z obszaru HR takich jak: budowanie i wdrażanie programów rozwojowych, motywacyjnych i integracyjnych, programów oceny pracowniczej oraz komunikacji wewnętrznej

Wymagania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym, samodzielnym stanowisku (obsługa kadrowa min.100 pracowników)
  • Doświadczenie w realizacji działań w obszarze HR
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (kadry i płace, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji na stanowiska w obszarze farmacji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą pracę
  • Samodzielne stanowisko
  • Wpływ na rozwój firmy
  • Pakiet benefitów