Stanowisko: Spedytor Krajowy

Data publikacji: 2019-01-17

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spedytor Krajowy

Miejsce pracy: śląskie

Zakres obowiązków:

  • obsługa bieżących zleceń
  • utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami
  • prowadzenie dokumentacji spedycyjnej
  • koordynowanie działań transportowych i dbanie o terminowość zleceń
  • prowadzenie dokumentacji operacyjnej
  • windykacja należności
  • wykonywanie pozostałych czynności wynikających z zajmowanego stanowiska

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora
  • wykształcenie wyższe
  • dobra organizacja pracy
  • dynamizm w działaniu oraz inicjatywa w prowadzony sprawach
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole międzynarodowej korporacji
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń- kwota podstawowa wraz z systemem premiowym
  • autonomiczność i samodzielność podejmowania decyzji
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych
  • narzędzia niezbędne do pracy