Stanowisko: Sprzedawca konstrukcji dachowych

Data publikacji: 2019-07-25

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca konstrukcji dachowych

Miejsce pracy: Kalisz

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów na zakup dachów.
  • Opracowywanie zapotrzebowania na dach zgodnie z projektem budowlanym.
  • Doradztwo materiałowe.
  • Doradztwo w zakresie doboru wykonawców.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w szeroko pojętej branży budowlanej.
  • Znajomość w zakresie konstrukcji i budowy dachów.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilną formę zatrudnienia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Narzędzia potrzebne do pracy.
  • Liczne szkolenia branżowe.
  • Ubezpieczenie grupowe.