Stanowisko: Starszy Programista PLC

Data publikacji: 2020-03-08

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Starszy Programista PLC

Miejsce pracy: Koszalin, Gdańsk, Słupsk

Zakres obowiązków:

  • Rozwój programów PLC, tworzenie list I / O, P
  • Programowanie oraz uruchamianie maszyn i linii technologicznych na terenie zakładu lub u klientów firmy
  • Serwis i konserwacja projektu
  • Praca na terenie zakładu produkcyjnego firmy
  • Wyjazdy na instalacje i uruchomienia maszyn i linii technologicznych do klientów w Europie lub na świecie
  • Szkolenia i nadzór nad młodszymi programistami

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie inżynierskie – kierunek Elektrotechnika, Automatyka, Robotyka, Mechatronika
  • Kilkuletnie doświadczenie jako programista PLC lub inżynier automatyki
  • Mile widziana znajomość oprogramowania Mitsubishi GX-Works / GT-Designer lub Siemens TIA Portal
  • Profesjonalnego podejścia do zleconych zadań
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Ciekawą pracę oraz duże możliwości rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i międzynarodowej firmie
  • Pracę w zespole profesjonalistów