Stanowisko: Starszy Rekruter

Data publikacji: 2018-07-16

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby z wysokimi kompetencjami w dziedzinie HR twardego i miękkiego zainteresowanej stanowiskiem:

Starszy Rekruter

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, opracowywanie i wprowadzanie strategii oraz planów związanych z rekrutacją, szkoleniami, rozwojem oraz z częścią administracyjną, kadrowo-płacową.
  • Wsparcie kierowników i pracowników w zakresie działań HR. Budowanie relacji, doskonalenie umiejętności w obszarze komunikacji, ocena potencjału i rozwój w organizacji.
  • Opracowywanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu kompetencji miękkich.
  • Wsparcie pod kątem organizacyjnym w obszarach dotyczących kompetencji technicznych i przywódczych, zaangażowania oraz kultury BHP.
  • Wsparcie i doradztwo w zakresie spraw personalnych. Zapewnianie edukacji i doradztwa na pojawiające się pytania z zakresu prawa pracy.
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania polityk oraz narzędzi kadrowych (wspieranie realizacji procesu ocen pracowniczych, planowanie i koordynowanie szkoleń).
  • Wsparcie managerów w zakresie onboarding"u, rekrutacji i szkoleń.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku, zwłaszcza w strukturach firm o profilu produkcyjnym, międzynarodowym.
  • Analitycznego podejścia.
  • Umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi, zwłaszcza pod kątem HR twardego, ale także umiejętności związane z HR miękkim.
  • Umiejętności zarządzania czasem pracy.
  • Dobrej organizacji, wielozadaniowości, umiejętności rozwiązywania problemów.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację zarówno w formie ustnej i pisemnej.
  • Mile widziana umiejętność pracy w WorkDay.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku o wysokiej kulturze organizacyjnej.
  • Codzienną styczność z językiem angielskim.
  • Stabilną formę zatrudnienia.
  • Kartę Multisport.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Opiekę medyczną.