Stanowisko: Szlifierz

Data publikacji: 2021-02-19

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Szlifierz

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • szlifowanie płytek, gwoździ oraz instrumentarium
  • obsługa bębnów rotacyjnych i wibracyjnych
  • wymiana kamienia obróbczego w bębnach
  • sortowanie wyrobów zgodnie z wymiarami na rysunku technicznym
  • obsługa oczyszczalni płynów technologicznych przy bębnach

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • zdolności manualne
  • doświadczenie w pracy szlifierza – mile widziane
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • gotowość do pracy na 2 zmianach

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie stanowiskowe
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy