Stanowisko: Tax manager

Data publikacji: 2022-01-13

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tax manager

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie analiz, strategii oraz wdrożeń w zakresie międzynarodowych reorganizacji oraz globalnej ekspansji polskiego biznesu
  • wsparcie zagranicznych przedsiębiorców inwestujących w Polsce.
  • Wsparcie Przedsiębiorców w reorganizacji biznesu
  • Analiza zmieniających się przepisów prawno-podatkowych
  • Proaktywne relacje z klientami pozwalające na zastosowanie nowych możliwości w rozwoju ich międzynarodowych przedsiębiorstw.
  • Zarządzanie relacjami z Klientami kancelarii.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Tax Manager, Doradca Podatkowy, Ekspert ds. Podatkowych itp.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (prawne, podatkowe)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętności budowania relacji i współpracy z zespołem
  • Dyplomacja biznesowa
  • Rzetelność w podejściu do zleconych zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej Kancelarii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami
  • Możliwość budowy Twojej marki eksperckiej jako doradcy podatkowego
  • Dużą różnorodność tematów i możliwość interakcji z klientem z różnych sektorów rynku
  • Szkolenia z zakresu umiejętności twardych i miękkich (z zakresu inteligencji emocjonalnej, komunikacji, psychologii klienta)
  • Przyjazną i rozwijającą kulturę organizacyjna opartą o nowoczesne przywództwo ukierunkowane na człowieka i projekty
  • Pracę z zespołem najlepszych ekspertów