Stanowisko: Tester Automatyczny- Mid/Senior

Data publikacji: 2022-08-10

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tester Automatyczny- Mid/Senior

Miejsce pracy: Gdańsk, Łódź, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • współpraca z zespołem analityków, programistów oraz przedstawicielami biznesu przy definiowaniu przypadków testowych,
  • uczestniczenie w procesie wdrażania zmian (opiniowanie zmian, weryfikacja skuteczności zmian);
  • Prowadzenie projektowania i implementacji testów automatycznych,
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych,
  • Raportowanie wyników testów.

Wymagania:

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w roli Testera Automatycznego,
  • Praktyczna znajomości SQL, HTML, Java Script/ TypeScript
  • Znajomość Cypress,
  • Znajomość narzędzi debugowania w przeglądarce internetowej (Chrome debug tools),
  • Doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Praca w znanej, międzynarodowej firmie,
  • Projekt rozwojowy (webowy w architekturze mikroseriwsów),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Formę zatrudnienia zgodną z preferencjami Pracownika (B2B, UoPT),
  • Urlop 26 dni w przypadku umowy B2B,
  • Praca 100 % zdalna, hybryda lub biuro w Gdańsku.