Stanowisko: Tester Manualny

Data publikacji: 2021-06-09

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tester Manualny

Miejsce pracy: pomorskie

Zakres obowiązków:

Współpraca z zespołem analityków, projektantów i programistów

Weryfikacja zgłoszeń błędów od użytkowników oprogramowania

Walidacja oprogramowania względem dokumentacji/zbioru wymagań

Wykrywanie nieprawidłowości w działaniu oprogramowania

Raportowanie błędów

Opracowywanie dokumentacji procesu testowania

Wymagania:

Min. 2 lata doświadczenia w testowaniu manualnym

Chęć rozwoju w kierunku testera automatycznego
Wiedza z zakresu zasad i technik testowania oprogramowania
Praktyczna znajomości SQL, JIRA
Doświadczenie w testach API (SOAP i/lub REST)
Znajomość języka angielskiego (min. B2)
Analityczne myślenie, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole
Gotowość i chęć do rozwoju w kierunku testów automatycznych

Oferujemy:

Parking

Relax room

Żłobek na terenie budynku

Niezbędne narzędzia i sprzęt

Możliwe dodatkowo szkolenia organizowane przez Gdańską Fundację Przedsiębiorczości