Stanowisko: Tester Manualny- Junior

Data publikacji: 2022-03-21

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim Klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Tester Manualny- Junior

Miejsce pracy: dolnośląskie, mazowieckie, pomorskie

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie testów manualnych oraz testów API aplikacji desktopowej i mobilnej,
  • Wykrywanie nieprawidłowości,
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych,
  • Współpraca z zespołem analityków, projektantów i programistów,
  • Raportowanie wyników testów,

Wymagania:

  • Min. pół roczne doświadczenie w roli Testera Manualnego,
  • Praktyczna znajomości SQL, JIRA
  • Doświadczenie w testach API (SOAP i/lub REST)
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Znajomość frameworka Cypress,
  • Podstawowa znajomość języka JavaScript, TypeScript.

Oferujemy:

  • Praca w znanej, międzynarodowej firmie.
  • Projekt rozwojowy i utrzymaniowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Formę zatrudnienia zgodną z preferencjami Pracownika (B2B, UoPT),
  • Pracę w pełni zdalną.
  • Niezbędne narzędzia i sprzęt.