Stanowisko: Tester oprogramowania – TEAM LEADER

Data publikacji: 2019-05-14

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tester oprogramowania – TEAM LEADER

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, zarządzanie i monitorowanie codziennych działań zespołu;
  • Odpowiedzialność za rozwój i ścieżki kariery podległych testerów;
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień w procesie zapewniania jakości w
    firmie;
  • Wykrywanie błędów w aplikacjach internetowych i mobilnych podczas
    przeprowadzania testów;
  • Tworzenie dokumentacji i raportowanie błędów;
  • Opracowywanie i zapis planów związanych z testami oprogramowania w
    oparciu o potrzeby systemowe;
  • Automatyzacja testów za pomocą Selenium IDE – w zależności od projektu;
  • Codzienna współpraca z zespołem programistów;

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w dziale zapewnienia jakości /
    testowania oprogramowania;
  • Doświadczenie w pisaniu testów automatycznych;
  • Znajomość Java / Pythona i / lub Selenium;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku team leadera, budowaniu i
    prowadzeniu zespołów;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Doskonałe umiejętności przywódcze, organizacyjne.

Oferujemy:

  • Elastyczne formy współpracy – umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
    pracy lub B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych i językowych – udział w
    szkoleniach, konferencjach branżowych;
  • Pracę w międzynarodowym i zgranym zespole oraz koleżeńską atmosferę
    pracy;
  • Udział w imprezach i wyjściach integracyjnych. Dla chętnych (strzelnica,
    gokarty, weekendowe wyjazdy w góry i wiele innych atrakcji dopasowanych
    do oczekiwań i zainteresowań zespołu);
  • Dogodną lokalizację biura i bezpłatny parking dla pracowników firmy;
  • Pyszną kawę;
  • Pracę z domu i elastyczne godziny pracy