Stanowisko: Tłumacz języka angielskiego w specjalności matematycznej – praca zdalna

Data publikacji: 2020-04-20

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Pasjonujesz się matematyką ? Bardzo dobrze znasz język angielski ?

Ta oferta jest dla Ciebie !

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tłumacz języka angielskiego w specjalności matematycznej – praca zdalna

Miejsce pracy: Kraków, Rzeszów, Wrocław, Lublin, Poznań, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • przetłumaczenie kursu edukacyjnego z matematyki,
  • stworzenie skryptu z lekcji w języku angielskim,

Wymagania:

  • znajomość słownictwa angielskiego z zakresu matematyki,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

  • Pracę w prestiżowej firmie specjalizującej się w e-learningu,
  • Praca w systemie zdalnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczne godziny pracy.