Stanowisko: Ustawiacz maszyn do termoformowania

Data publikacji: 2019-03-28

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ustawiacz maszyn do termoformowania

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie technologiczne linii produkcyjnej do uruchomienia
  • ustawienie parametrów maszyn dla produktu zgodnie ze zleceniem
  • niezbędne wymiany noży, płyt i części narzędzi w celu utrzymania produkcji
  • niezbędne prace naprawcze wykonywane w celu utrzymania ciągłości produkcji
  • kontrola i korekta ustawień linii w celu zapewnienia jakości i wydajności produkcji

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności technicznego myślenia
  • komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • ubezpieczenie na życie finansowane przez Pracodawcę
  • świadczenia dodatkowe – dofinansowanie do zajęć sportowo – rozrywkowych – karta OK System