Stanowisko: Webmaster w dziale SEO

Data publikacji: 2019-07-19

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Webmaster w dziale SEO

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy optymalizacji stron i sklepów internetowych;
  • modyfikacja kodu, optymalizacja prędkości wczytywania stron, ustawienia przekierowań;
  • współpraca ze specjalistami SEO przy przeprowadzaniu audytów stron;
  • współpraca z działem marketingu;
  • możliwość delegowania indywidualnych zadań z zakresu marketingu uzależnionych od możliwości i zainteresowań.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość HTML, CSS, PHP, JS, jQuery;
  • podstawowa znajomość obsługi programów graficznych (Adobe Photoshop, GIMP, Illustrator, Sketch);
  • podstawowa obsługa środowiska Linux;
  • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji GIT, SVN;
  • język angielski na poziomie wystarczającym do korzystania z dokumentacji technicznej;
  • znajomość zasad UX;
  • mile widziana znajomość systemów CMS m.in. WordPress, PrestaShop.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • profesjonalne szkolenia z zakresu SEO i programowania;
  • pracę w młodym zespole w swobodnej atmosferze pracy;
  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy;
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport);
  • strefę chilloutu, pyszną kawę z ekspresu.