Wczytywanie strony

Lobo - agencja pracy

zadzwoń na +48 58 58 58 566 lub

Wyślij swoje CV on-line

Dla pracodawcy

Informacje ogólne

Dobór odpowiednich pracowników jest kluczowym elementem w procesie zarządzania firmą. Wiemy, że dobra inwestycja w kadry prowadzi do sukcesu przedsiębiorstwa. Pomagamy pracodawcy w doborze najlepszych pracowników, a także wspieramy proces ich zatrudnieniawdrażania.

Jako dynamiczna i wszechstronna agencja pracy przedstawiamy również możliwość wynajmu pracowników na okres stały bądź tymczasowy – przejmujemy wówczas od pracodawcy obowiązki kadrowo – płacowe oraz umożliwiamy płynne dostosowywanie liczby zatrudnionych do aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa dzięki korzystnym warunkom zawierania i rozwiązywania umów z pracownikami.

Warto inwestować w ludzi, którzy pracują na sukces organizacji. Szkolenie jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści - wpływa na podnoszenie kwalifikacji, przyczynia się do efektywniejszej pracy oraz daje większą motywację i silniej wiąże zespół z pracodawcą. Lobo szkoli zarówno kadrę zarządzającą jak i pracowników niższego szczebla. Organizujemy szkolenia stacjonarne i wyjazdowe, których program ustalany jest przez profesjonalnych i uznanych trenerów, w oparciu o indywidualne potrzeby Klienta.  

Dla wygody naszych Klientów aktywnie działamy w Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Poznaniu i Amsterdamie, poszerzając zakres działania i oferując usługi najwyższej jakości.