Wczytywanie strony

Lobo - agencja pracy

zadzwoń na +48 58 58 58 566 lub

Wyślij swoje CV on-line

Dla pracodawcy

Outsourcing pracowników

Podobnie jak praca tymczasowa, outsourcing jest nowoczesną strategią zarządzania, której głównym zadaniem jest przeniesienie odpowiedzialności za personel na firmę zewnętrzną.

Podstawą współpracy między agencja pracy a pracownikiem jest w tym przypadku umowa o pracę lub umowa cywilna. Oznacza to, że pracodawca może za naszym pośrednictwem związać się z pracownikiem zarówno na czas określony jak i nieokreślony bez zawierania z nim bezpośredniej umowy.

Lobo przejmuje na siebie wszelkie obowiązki związane z zatrudnieniem, tj. zawieranie i rozwiązywanie umów, obsługa urlopów, wypłat, badań, szkoleń czy rozwiązywania sporów pracowniczych.

Zatrudnienie może dotyczyć dowolnego stanowiska, a stosowane jest najczęściej w odniesieniu do specjalistów i wybranych obszarów działalności firmy, np. działu IT, działu sprzedaży, działu technicznego.

Ten model zatrudnienia pozwala pracodawcy skoncentrować się na podstawowej działalności firmy, jak również niesie oszczędności wynikające z eliminacji kosztów administracyjnych.